Mistrzostwa Kowar dzieci w narciarstwie alpejskim 2017 - wyniki
Mistrzostwa Kowar dzieci w narciarstwie alpejskim 2017 - wyniki

5 lutego 2016 r.(niedziela) w ośrodku narciarskim SkiMU “"U Kostela"” w czeskiej partnerskiej gminie Mala Upa odbyły się po raz trzeci "Mistrzostwa Kowar dzieci w narciarstwie alpejskim pod hasłem "WYŁAWIAMY NOWE TALENTY". Na starcie zameldowało się blisko 100 zawodników z Polski i Czech.



Wœród chłopców najszybszy był Igor Kaczmarek z Rawicza z łącznym czasem po dwóch przejazdach (41,25). Do Igora należy również rekord trasy tegorocznych zawodów - 20,46. Wœśród dziewcząt pierwsze miejsce w kategorii OPEN wywalczyła Maja Garwol z wroclawia z łącznym czasem (42,14), która jako jedyna dziewczynka złamała granicę 21 sekund w pojedynczym zjeździe.
 
Wœród młodych kowarzan najlepsi byli, podobnie jak w roku ubieglym: Kinga Ambroziak z łącznym czasem - 50,68 oraz Kamil Koralewski - 42,74


 


WYNIKI ZAWODÓW:

OPEN dziewczęta w kategoriach wiekowych:

4-6 lat:
1) Gazda Lena (1:04,71)

7-8 lat:
1) kaczmarek Iga (48,31) * 2) Kolodziejska Nadia (53,20) * 3) Warzecha Aleksandra (55,25)

9-10 lat:
1) Rotko Gabriela (47,68) * 2) Rotko Emilia (48,08) * 3) Drzewiecka Zosia (48,32)

11-13 lat:
1) Gawrol Maja (42,14) * 2) Cich Lena (44,09) * 3) Barabaś Bianka (44,11)

OPEN chłopcy w kategoriach wiekowych:

4-6 lat:
1) Rosa stanisław (56,98) * 2) Gadomski-Pokój Marcel (1:08,64) * 3) Homoncik Leon (1:21,59)

7-8 lat:
1) Howley Kryspin (46,04) * 2) Kulej Dominik (46,44) * 3) Maj Filip (50,50)

9-10 lat:
1) Gardulski Miłosz (45,67) * 2) Kotfis Kajetan (45,99) * 3) Korgól Kajetan (46,71)

11-13 lat:
1) kaczmarek Igor (41,25) * 2) Maj Jakób (41,47) * 3) Szczap Mateusz (41,99)

KOWARZANKI w kategoriach wiekowych:

7-8 lat:
1) Aleksandra Warzecha (55,25) *

9-10 lat:
1) Kuszyńska Zuzia (57,04) * 2) Chwała Nadia (1:00,29) * 3) Sawicka Natalia (1:01,49)

11-13 lat:
1) Ambroziak Kinga  (50,68) * 2) Wolniewicz Julia (53,67) * 3) Kosowska Karolinka (54,16)


KOWARZANIE w kategoriach wiekowych:

4-6 lat:
1) Gadomski-Pokój Marcel(1:08,64)

7-8 lat:
1) Koralewski Mikolaj (54,57) * 2) Kosowski Karol (55,89) * 3) Stopyra Konrad (1:00,79)

9-10 lat:
1) Kupczyk Kevin (48,25) * 2) Sarnecki Bartosz (50,74) * 3) Pietraszek Aron (51,00)

11-13 lat:
1) Koralewski Kamil (42,74) * 2) Woźniak Szymonz (56,05) * 3) Dembiński Karol (59,33)


Pełne wyniki zawodów OPEN w kategoriach wiekowych - plik [*.PDF]

Pelne wyniki KOWARZAN w kategoriach wiekowych - plik [*.PDF]
 
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału i zapraszamy za rok!


Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowania i przebieg zawodów,
podziękowania należą się również następującym firmom i instytucjom, które wsparły organizację tegorocznych mistrzostw:
 
1) Firmie Wave Board
2) Firmie JUROTRANS
3) Kompleksowi Narciarskiemu SKiMU
4) Firmie SKI24.PL
5) Firmie Uslugi leśne Sarnecki Sławomir
6) Firmie Ski-Sport Wakor


 
Organizatorami zawodów narciarskich byli: Szkoła Carvingu Ski-Elita oraz Gmina Miejska Kowary.

Inicjatorem zawodów jest Pan Jerzy Gadomski.

Zapraszamy do obejzenia zdjęć oraz filmu oddającego świetną atmosferę panująca na tegorocznych zawodach.

Relacja z zawodów za pośrednictwem funpage Slołsity-Kowary.

Wideoreportaż:

https://www.facebook.com/slolsity/

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/slolsity/photos/?tab=album&album_id=327361964331880

 


 
 



‹ zobacz wszystkie aktualności

projektowanie stron internetowych: strimeo.tv

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 (POWT 2007-2013).