Nowe Kowary.pl

Jeśli masz uwagi na temat działania strony kowarskiej, forum lub księgi gości, masz uwagi na temat merytorycznej zawartości kowarskiego Biuletynu Informacji Publicznej, masz pomysły dotyczące powyższych, chcesz pochwalić tudzież zganić nasz serwis - wpisz się tutaj.

Re: Nowe Kowary.pl

Postprzez Krizz » Śr, 05 paź 2011, 9:10

Nie zauważyłem - są zapowiedzi wydarzeń, imprez, jak i relacje lub informacje nt. tego, co się wydarzyło. To, że nie dzieje się u nas zbyt wiele, albo organizatorzy wydarzeń nie informują nas o swoich imprezach, to już inna sprawa.
Krizz
Administrator

Postprzez zołzatoja » Cz, 06 paź 2011, 6:46

Wpisałam to akurat po sprzątaniu świata bo, wzieła bym malucha i poszła do jakiegoś parku i uczyła moje dziecko ekologii a jak bym pokazała jeszcze że starsze dzieci sprzątają to wogóle, wpaniała inicjatywa i super jest zobaczyć efekty w wekend osoby pracujące z dziećmi w tygodniu maluchy a jest co sprzątać. ale taka sytuacja nie zdaża się pierwszy raz i tylko dlatego się wpisałam. POZDRAWIAM wszystkich forumowiczów.
zołzatoja
Nowy

Postprzez Robert Goraj » Śr, 24 paź 2012, 15:59

Witam,

Odnośnie strony, to w większości zgadzam się z opiniami forumowiczów. Strona nie przyciąga oraz nie jest przejrzysta. W mej opinii wygląda na stronę podrzędnego miasteczka. Niestety, ale jest bez jakiegokolwiek polotu.
Pominę milczeniem fakt, iż po raz kolejny, co jest rzeczą raczej nagminną czytając np. publikacje BIP, interpretacja znaczenia wyrażenia "inwestycje" została, ujmując rzecz niezwykle delikatnie przeinaczona.
Proszę o zapoznanie się przez administratora ze "Słownikiem Języka Polskiego" szerzej dostępnego na stronie PWN i posiłkowanie się tymże w katalogowaniu haseł.

Najkrócej gwoli streszczenia definicji.
Inwestycja to nie to co zamierza gmina sprzedać, by pozyskać środki na bieżącą działalność oraz spłaty zobowiązań, ale to co gmina zamierza utworzyć.

Tak samo prosiłbym o naniesie zmian w "Plan Rozwoju Lokalnego" oraz "Strategia rozwoju gminy miejskiej Kowary". Czytając "plany" i "strategie" nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż kolejne persony miały problem z interpretacją tychże słów.
Bardziej odpowiednim byłoby "Informator fantazji, których nie mamy pojęcia jak zrealizować, ale napiszemy by ładnie wyglądało podpierając się przy tym danymi statystycznymi, wplątując w każdy punkt finansowanie z środków Unii Europejskiej, z uzyskaniem których i tak mamy problemy z powodów problemów technicznych oraz złośliwości rzeczy martwych i nie tj. jak np. fax"

pozdrawiam

Robert
Robert Goraj
Nowy

Re: A gdzie sport i rekreacja?

Postprzez soha » So, 21 wrz 2013, 12:12

niestety wracam do watku. zauwazylem cos innego, ze serwis nie dziala wogle w weekendy, a to w sumie 2 dni kiedy klikam po sieci na luzie, odwiedzam fora, grupy itp., a tu bum, kowary nie dzialaja, w weekend, czyli w 2 z 7 dni tygodnia, niefajnie.
soha
Świeżo zarejestrowany

Re: A gdzie sport i rekreacja?

Postprzez Krizz » Pn, 23 wrz 2013, 8:17

soha napisał(a):niestety wracam do watku. zauwazylem cos innego, ze serwis nie dziala wogle w weekendy, a to w sumie 2 dni kiedy klikam po sieci na luzie, odwiedzam fora, grupy itp., a tu bum, kowary nie dzialaja, w weekend, czyli w 2 z 7 dni tygodnia, niefajnie.

Ciekawe spostrzeżenie... z racji konieczności wchodzę na kowary.pl co najmniej raz dziennie (też w weekendy) i nie zauważyłem takiego symptomu. Był czas, gdy faktycznie były problemy z hostingiem, ale było to dosyć dawno, a już od dłuższego czasu nie ma żadnych problemów z działaniem witryny.

PS. pozwoliłem sobie przenieść Twojego posta do bardziej odpowiedniego tematu.
Krizz
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Www.kowary.pl / Forum / BIP