Pytanie o Wyspę

Znasz ciekawe pod kątem turystycznym miejsca w Kowarach lub okolicach? Jesteś organizatorem wycieczek? Masz pomysł na zwiększenie atrakcyjności turystycznej Kowar? Koniecznie się wypowiedz.

Pytanie o Wyspę

Postprzez aTomek » Śr, 20 sty 2016, 12:57

Witam! Tak się zastanawiam, bo nigdzie tego nie mogę znaleźć - czyja jest obecnie tzw. Wyspa? Chodzi mi właściwie o to, kto jest właścicielem konkretnych działek (665.1, 665.2, 665.3), czyli obu zbiorników wodnych oraz terenu, gdzie jeszcze parę lat temu stał hotel Przywodzie. Piszę aktualnie jeden projekt i od tego, czy to tereny prywatne, czy tereny miasta, zależy dalsze moje podejście do tematu. ;) Nie, nie ma mnie w Kowarach, więc nie mam jak i kiedy podejść do UM i się podpytać szczegółowo. Nie potrzebuję informacji, że Iksiński ma to, a Kowalski ma tamto, tylko samo rozróżnienie - teren miasta/prywatny. Może ktoś coś wie...
Proszę o wsparcie i pozdrawiam. :)
PS. Swoją drogą - czy od czasu Cygańskiej i Azjatyckiej Wyspy pojawił się jeszcze jakiś pomysł na zagospodarowanie tego uroczego zakątka? Jeśli nie, to gdy ukończę zarys projektu, będę mógł się podzielić bardziej REALISTYCZNYMI pomysłami w temacie Wyspy. :)
aTomek
Nowy

Re: Pytanie o Wyspę

Postprzez Krizz » So, 23 sty 2016, 14:26

aTomek napisał(a): Nie, nie ma mnie w Kowarach, więc nie mam jak i kiedy podejść do UM i się podpytać szczegółowo. Nie potrzebuję informacji, że Iksiński ma to, a Kowalski ma tamto, tylko samo rozróżnienie - teren miasta/prywatny. Może ktoś coś wie...

To, czy jakaś działka jest częścią majątku publicznego, jest informacją publiczną. Nie trzeba być w Kowarach - wniosek o udostępnienie informacji publicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, można złożyć mailem.
Krizz
Administrator

Powrót do Turystyka